panorama_srodek_1.jpg

Stoisko z alkoholami

Stoisko chemiczne

Stoisko prasowe

Stoisko z miodami

Stoisko z mrożonkami

Stoisko z nabiałem

Stoisko z owocami

Stoisko z owocami

Stoisko z pieczywem

Stoisko z serami

Stoisko ze słodyczami

Loading...

Witamy na stronie firmy P.H. Guliwer

Widok sklepu z zewnątrz    Przedsiębiorstwo Handlowe GULIWER powstało w listopadzie 1990 roku.Zostało założone przez Witolda Estkowskiego. W roku 1993 dołączył wspólnik Andrzej Sawicki i tak powstała spółka cywilna. Od tego dnia współpracują razem, rozwijając firmę, która opiera się przede wszystkim na handlu artykułami spożywczymi. Owocem powstania spółki staje się filia w Nasielsku, której zadaniem jest zaopatrzenie większej ilości klientów.

    Początek działalności przypadł na lata 90. kiedy to zasób finansowy społeczeństwa był duży, co powodowało potężny popyt, natomiast podaż w tym okresie nie zaspokajała potrzeb wszystkich klientów. Taka sytuacja powodowała gwarancję szybkiego obrotu zakupionym wcześniej towarem. Skala obrotu spowodowała, iż Przedsiębiorstwo Handlowe Guliwer przyjęło status prężnie rozwijającej się hurtowni spożywczej działającej na terenie Pułtuska i pobliskich miast. W okresie największego rozkwitu działalności objęło 4 województwa, stając się dystrybutorem znaczących producentów artykułów spożywczych z Polski oraz Europy. Udział w szeregu szkoleń z zakresu sprzedaży sprawił, iż przedsiębiorstwo stało się pierwszą hurtownią na terenie woj. ciechanowskiego, która prowadziła aktywną dystrybucję produktów ze swojej oferty w trybie 48-godzinnym a następnie 24-godzinnym. Ta strategia sprzedaży była realizowana przez kilku zatrudnionych przedstawicieli handlowych. Dzięki solidnej i rzetelnej pracy, zyskano zainteresowanie wśród znaczących producentów. Wobec wzrastającego obrotu, przedsiębiorstwo zatrudniało coraz większą liczbę pracowników. W roku 2001 przedsiębiorstwo przekształciło się w spółkę jawną. Wobec zmian, jakie dokonywały się w handlu w tym okresie, wspólnicy zaczęli przejawiać coraz to większą chęć zmiany formy prowadzonej sprzedaży. I tak w roku 2004 firma dokonała zakupu nieruchomości w Nasielsku, na terenie której powstał sklep o powierzchni 720 m2 wraz z targowicą miejską.Zatrudnienie w nim znalazło blisko 40 osób. Inwestycję tę nazwano „CENTRUM HANDLOWE GULIWER”, przechodząc jednocześnie na formę handlu detalicznego.

    Opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz dotychczasowych sukcesach, firma zamierza się dalej rozwijać, inwestować i zatrudniać nowych pracowników.